iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer, iPhone satın almak isteyen kullanıcılar fiyatlarından Ötürü Arka çekilmektedir. iPhone fiyatlarının ne vakit düşeceği  merak konusu halne geldi. Vatan dışı ürünü olduğu için dolar kuruna bağlı olarak değişkenlik gösterebilmektedir. Dolar arttığı vakit fiyatta da artma oluyor. hem de nihayet 2 ay da bütün apple ürünlerinde ağırbaşlı bir artış gözlemlenmektedir. İphone severlerini epey üzen bu vaziyet karşısında şimdi ,  dört gözle indirime girmesini ve ücret değişikliğini bekliyorlar. Her geçen gün kendisini yenileyen apple Yepyeni ürünler ve modeller ile karşımıza çıkmaktadır. Apple Yepyeni Mahsul çıkarttığı vakit bir inme Laf konusu olabilir. Özellikle nihayet çıkan iPhone x modeli kullanıcıların  cebini yakıyor.

Apple piyasada hem en nitelikli hem de en pahalı cihazı. Bunlara Karşın talep de epey Çok olmaktadır. Apple’ın yaptığı bir açıklamaya göre ; yıl nihayetinde çıkacak olan 2 Yepyeni Mahsul olduğundan bahsediyor. Bununla beraber fiyatta çok büyük bir değişme olmasa da bir düşüş Laf konusu.

İphone Yepyeni modelleri arasında iphone 8, 8 plus, 7 ve 7 plus, iPhone x ve iPhone xl bulunmaktadır. 2018 yılı nihayetinde bu modellerde bir oynama olabilir. Çünkü ; iphone 5C modelinde Mahsul getireceği duyumlarımız arasındadır.


iPhone Fiyatları Konusunda Nasıl ?

Bu ürünü; gri, Kara, Al, mavi, turuncu ve ak renkleri olacağı söyleniyor. Tabi net bilgi vermiyoruz. Duyumlarımızı sizlerle paylaşmak istedik. iPhone hayranlarına küçük tavsiyelerde bulunursak belki henüz uyguna gelebilir:

Biliniyor ki iPhone Hariç ülkeden geldiği için istence kuru ve vergilerle beraber epey maliyetli hale gelebiliyor. Bir pasaport ile telefon almak olası olabiliyor. Hem de henüz Müsait fiyatlara bulmak olası olabiliyor. Pasaport ile almak, yurtdışına gitmek Koşul.

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

En Müsait iPhone modellerini soracak olursanız elbette ki çok henüz önceki modelleri. Bir iPhone meraklısıysanız ve bana henüz önceki model de Kafi diyorsanız bunları çok Müsait fiyatlara da bulmanız olası.Piyasadan kalkmışı da Mevcut tabi ki.. Bu modellerde umumi olarak 2. El modeller satılıyor. iPhone 3, 3s,4-4s hem de 5s cihazları dahi artık henüz önceki model olarak görülüyor. 2. Model kişinin tercihen kalmış bir durumdur. Ürün hasarlı, çizik veya sıkıntılı olabilir.  Ama henüz uyguna getirmek için ayrımlı bir yolda yok..

iPhone serisinde, Yepyeni modelleri çıktıkça, henüz önceki ürünlerin ücretleri biraz henüz geriye çekilebiliyor. fakat henüz önceki ürünlerde şöyle bir vaziyet Laf konusu: Bazen güncelleme de Mesele yaşanabiliyor. Mesele yaşanmaması yerine kullanıcı ya güncellemeyecek Veyahut Yepyeni bir Mahsul alması gerekecektir.

iPhone Ücretleri Ne Zaman Düşer?

şayet siz de iPhone almak istiyor ve fiyatlar yüksek geliyorsa Yepyeni Mahsul çıkmasını beklemekten bir çare yoktur. Yepyeni bir Mahsul almak için ya Vatan dışına gittikçe ürünü bizzat yerinden temin etmek Veyahut belli kampanyaları takip ederek, henüz uyguna alabilmek.


Teknik Servisimize Adres ve Ulaşım Bilgileri ?

TEL : 0216 596 0532 TEL-2 : 0850 840 0532 Whatsapp: 0532 245 0532

ADRES: Çamçeşme Mah. Selamet Cad. No:24 Kaynarca/Pendik/İstanbul (Yol tarifi için Tıklayınız.)


Kargo Gönderimi Nasıl Yapılır ?

İstanbul’da yaşamıyor ya da teknik servisimize gelemeyecek durumda iseniz tek taraflı ücretsiz kargo hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Yurtiçi Kargo ile Cep Hastanesi arasında kurumsal kargo anlaşması bulunmaktadır.Bu sayede herhangi bir Yurtiçi Kargo şubesine giderek 311748961 numaralı kargo gönderim kodumuzu vermeniz yeterlidir. Kargo gönderiminde 3 (üç) iş günü içerisinde cihazınız sizlere teslim edilmiş olur.

Teknisyen

Apple iPhone ile alakalı merak ettiklerinizi yorumlar kısmından sorabilirsiniz,

İlgili İçerikler

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü

Android Cihazların Kasma Sorunu Çözümü Hemen hemen herkes şikayet ve sık sık soru-cevap bölümünde telefon kaldırdı, donma veya asılı sorunu,…

6 ay önce

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır

iPhone 7 Pil Değişimi Nasıl Yapılır ,iPhone 7 pil ömrü zamanla sona başlayabilir. Telefon ilk günden daha hızlı şarj edilebilir.…

6 ay önce

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ?

iPhone Batarya Değişimi Nasıl Yapılır ? ,Piyasadaki bütün akıllı telefonların pillerinin belli bir ömrü vardır ve ne yazık ki hiç…

6 ay önce

Telefona Kasko Nasıl Yapılır

Bir telefon kaskının nasıl yapılacağı sorusundan Evvel, bunun hakkında konuşalım. Kaskad, cihazın karşılamadığı arızalar vaziyetinde devreye girer. Bu hatalar kullanıcı…

6 ay önce

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor

iPhone MP3 Dönüştürücü Nasıl Yapılıyor daimi olarak değişen ve gelişen dijital dünyada internet sitelerine ve internet ile alakalı ayrımlı alanlara kullanıcıların…

7 ay önce

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları

iPhone Garantiden Değiştirme Yolları son zamanların gözde telefonu iPhone kullanıcıları  tarafından oldukça ilgi duyulan ve talep gören bir üründür. Oldukça kaliteli…

7 ay önce